O nás

KAŠTIEĽ BOCIAN

O INVESTOROVI

NELLY Consulting je slovenská developerská spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Na Slovensku realizuje unikátne projekty, ktoré pomáhajú jej klientom investovať do lepšej budúcnosti, príjemnejšieho bývania a pohodlnejšieho života. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby apartmánových, bytových a rodinných domov vkladáme do každého projektu. Aj preto máme za sebou už množstvo úspešných realizácií, ktoré stále slúžia svojim užívateľom – spoľahlivo a kvalitne.

KVALITA A SPOLAHLIVOSŤ

Spolupracujeme len s tými najkvalitnejšími dodávateľmi, používame trvácne a overené materiály a technologicky neustále napredujeme. Sme flexibilní, spoľahliví a féroví, čo je kľúčom k dlhodobej spokojnosti našich klientov.

EKOLOGICKÉ PROJEKTY

Dôraz kladieme aj na environmentálnu udržateľnosť, ktorá sa prejavuje v rade energeticky úsporných opatrení v použitých materiáloch a technologických riešeniach. Dbáme na životné prostredie a život obklopený zdravou a čistou prírodou.

INTELIGENTNÝ REALITNÝ DEVELOPMENT

Lokality vyberáme so zreteľom na potreby klientov a citlivo ich vkladáme do už existujúceho prostredia. Budujeme moderné mestá a štvrte s dobrou sociálnou vybavenosťou a kvalitnou dopravnou infraštruktúrou.

NAŠE PROJEKTY

Nelly Consulting vybudovalo v Hrabovskej doline pri Ružomberku niekoľko apartmánových domov Fatrapark, ktoré dokopy disponujú 159 apartmánmi. Projekt Fatrapark 2 sa napríklad nachádza v bezprostrednej blízkosti jazera, lanového centra Tarzánia, a lyžiarskeho strediska Malinô Brdo, ktoré lyžiarom poskytuje 12 km zjazdoviek. Spoločnosť sa tiež podieľala na kompletnom zabezpečení projektového manažmentu pri výstavbe 238 nových apartmánov v Hoteli Akvamarín **** GINO PARADISE.

Vo Veľkej Lomnici spoločnosť vybudovala unikátny rezort Tatragolf **** Mountain Resort (352 apartmánov), ktorý je najväčším apartmánovým komplexom na Slovensku a ubytuje až 900 osôb. V rezidencii sa nachádzajú priestranné rodinné apartmány s vlastnou kuchynkou, i detské ihriská. Moderný apartmánový rezort sa nachádza v tesnej blízkosti Vysokých Tatier a známeho 27 jamkového golfového ihriska Black stork. Ponúka tak široké možnosti pre oddych šport a zábavu.

V súčasnosti Nelly Consulting pripravuje výstavbu projektu City Park (58 moderných bytov), a úspešne realizuje projekt Orion Ružomberok (153 bytov) a Malé Tatry v Ružomberku (21 bytových jednotiek), či projekt Rezidencia na Grunte v Bratislave (priestranné a moderné rodinné domy).